Asked by Rajan

on 7/6/20

Last one year deki mero pet dhukhna thaleko, maile bhaira khada, kunai partyma khada or drinks garda mostly tesko parsi palta dhukxa, vomit hunxa several times , ani hospitalized nagari thik hudaina # 2 3 choti samma Blood, urine, Ultrasound ma kei dekhayena # Then CT scan ma right kidney ma approx 3 mm stone dekhayo , but pet sabbai tira dukxa, stone vako side ma khassai dukhdaina #Yo lockdown ma feri dukhya thyo stone ta badexa 9mm vayexa but malai hospital le kunai medicine diyena pani matra dherai khanu vanyo , so yo jane chances katiko hunxa , ani stone garda nai yesari dekeko hoki aru kei hola ?

Replies to question

Post Reply

9mm को स्टोन अलिक ठुलै हो हुन त! तर कुन ठाउमा छ भन्नेमा भर पर्छ जाने वा नजाने भन्ने कुरा! पेट दुख्ने कारण यसले नि हुन सक्छ अरु नि हुन सक्छ! यकिन भन्न एकपटक छामेर परिक्षण गर्न र रिपोर्ट विस्तृतमा हेर्न जरुरी हुन्छ ! एकपटक पिसाबरोगको चिकित्सक संग अनलाइनमा परामर्श लिएर आफ्नो समस्या विस्तृतमा राख्न र रिपोर्टको फोटोहरु नि पठाउन यो लिंकमा जानुहोला: https://www.hamrodoctor.com/doctor/dr-krishna-kaji-bhomi/

Answered on 8/6/20

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤