Asked by Anonymous User

on 9/4/20

3 hapta jati vayeo mero haat ko aaula jham jhamayera khana khana ni garo hudaixa aani aani ek aaula aarko aaulala sanga jodna ni sakidai xena aani mero khutta ko ghuda bhanda talako bhag ni jham jhamaxa baseo bhane uuthera hinna ni garo hudaixa. ma aahile Malaysia xu ra aahile hospital ni jana garo xa.sabai hospital ma corono ka paitent xan maile haalanki medical bata consult garera yo aausadi khadaixu Metoprolol tartrate 100mg Mecobalamin 500mcg ra malie teso k hi ramro mahasus bhaxena 1 hapta bhanda ni badi bhayeo aausadi liye ko. yesto aabasta ma maile k garna uuchit hola kirpaya sahi salla aani sujab dinu hola

Replies to question

Post Reply

प्रश्नको लागि धन्यबाद! हातखुट्टा झमझम गर्ने कारण धेरै हुन्छन! भिटामिनको कमी, नसाको कारण, साइकोलोजिकल कारण आदि! ठ्याक्कै के हो भनेर यकिन गर्न केहि जाचहरु गर्न आवश्यक हुन्छ ! एक्स रे, रगतको जाच आदि! त्यसैले यहाबाट ऐले ठ्याक्कै यहि गर्नुहोस र सन्चो हुन्छ भन्न गाह्रो हुन्छ ! त्यो खाइरहनुभएको एउटा भीटामीन नै हो! त्यसले पनि केहि हदसम्म लक्षणहरु कम गर्न सहयोग गर्छ! ऐलेको लागि केहि समय त्यो औसधीनै खाइरहनुहोला! सकिन्छ भने थोरै थोरै हिडडुल गर्न र हातखुट्टा चलाउन कोशिस गर्नुहोला! थप चिकित्सकसंग अनलाइन च्याट मार्फत कुरा गर्नलाई यो लिंकमा जानुहोला: https://www.hamrodoctor.com/doctor/dr-bhupendra-shah

Answered on 10/4/20

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤