Asked by Anonymous User

on 27/4/20

namaskar sir mero buwa lai ahile 7,8 din jasto bhayoo yasto chiso pani pareko bela ma ni nidhar ra tauko tira pasina auxa hijo RFT check garda blood urea 130,creatine 3.9,Na 144 ra K 4.9 xa pahila craetine 5.1 thiyoo ahile ghateko xa.pisab polne haru kehi xaina normal xa dhad halka dukheko pani xa khas ma yo pasina k karan le ayako hola bhanera ho.

Replies to question

Post Reply
Dr. Anand Prajapati

General Physician

RFT le kidney damage vayeko dekhaudaicha. .. but good to know it's better than before.. excessive sweating fever ayera vako ho ki? (infection or inflammation) ,blood pressure abnormal vayera ho ki( may be due to kidney problem), sugar level bigrera ho ki,... so check fever pulse and sugar and blood pressure if possible... kidney problem ko cause find out gari sahi treatment garnuprne huncha.

Answered on 28/4/20

dyalasis garayako xaina aru health haru thikai xa vomiting haru kehi xaina pisab ni normal xa.creatine ko matra pahila jhan dherai thiyoo ra dabai khayara ahile 3.9 down ma audai gareko ho.pasina auna thaleko 7,8 din jasto bhayoo.

Answered on 28/4/20

Urea, Creatinine ko मात्रा अलि धेरै भयो! डाइलाइसिस गराईरहनुभएको छ? पसिना आउने भर्खर तिर भएको कि पहिले देखि थियो? एकपटक मृगौला रोग विशेसग्य संग अनलाइन परामर्श लिएर बुझ्न सक्नुहुन्छ! त्यसको लागि यो तलको लिंकमा जानुहोला: https://www.hamrodoctor.com/doctor/dr-anil-baral

Answered on 28/4/20

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤