Asked by rabin ranabhat ,32 years

on 12/8/19

mero dd lai muscle pain bhako 2 maina bhayo ani orhto doctor lai dekhako tespaxi uhale bathrog doctor lai reffer gardiu bhayo uhale bhane bamojim xray blood sab taste gariyo sab report normla nai aayo kei dekhiyena report ma,uhale 10din deko aausadhi khaunjel thik hunxa feri jasta ko tastai hunxa ra paila ko banda ko badi dukhne garxa ? k bhako ho launa ek palta bhandinu paryo,ka jane kasli vetne ho ki nepal ma yo rog sambhav nabhayeko hoki ki ramro doctor fela napareko ho? last tention bhairako xa??plz give genuine answer

Replies to question

Post Reply

sugar ra pressure ko birami , ekaichoti behos bhayara ardachet bhako awastha maa k garna sakinxa hola afno tarpha bata gharmai ?? esto bela maa euta samanya pariwar ko manxey ley lana sakney ramro ra bharpardo hospital kun huna sakla ?maila ae case maa patan ko emergency laada koi katai bata dhyan dako napako hunaley kunai euta ramro doctor ra hospital suggest gardinu hola ?

Answered on 21/8/19

लामो समयसम्म दुखाइको औसधि खाइरहन हुन्न तर सहनै नसकिने भएको बेलामा कैलेकही खान खासै फरक पर्दैन। बाथरोगमा लामो समयसम्म खानुपर्ने केहि औषधि हुन्छन। त्यसैले फेरि एकपटक डाक्टरको सल्लाहमा औषधि सेवन गर्नु राम्रो हुन्छ

Answered on 16/8/19

pain killer like flexon lami samaye samma dukheko khanda ma khada ta kidney ko asar parna sakxa bhanxan haina ra?uha doctor haru le jahile dukheko khanda ma khanus bhanu hunxs but dukhna chai sadhai dukxa?

Answered on 13/8/19

प्रश्नको लागि धन्यवाद । बाथरोग भन्नुभयो तर बाथ रोग भनेर धेरै रोगलाई भनिन्छ । कुन बाथ रोग हो भन्ने कुरा प्रष्ट भएन । कुनै समस्यालाई लामो समयसम्म औसधि सेवन गरिरहन पर्ने हुन सक्छ । एकपटक फेरि सोही डाक्टरकोमा गएर देखाउनुहोला । कतिपय बाथ रोगलाई मुख बार्नपर्ने, लामो समयसम्म औसधि खानपर्ने हुन सक्छ।

Answered on 13/8/19

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤