Asked by prabin koirala ,2 years

on 20/5/21

I am 32 years male...Malai covid positive vako aja 18days vayo ma home isolation ma chu. malai khasai testo khe symptoms dekhayeko theana..but acid reflux badeko cha ekdam aruthikai cha but kaike kai acid reflux badera ekdam garo huncha oxygen nai chaina jsto huncha jibro tito type ko huncha tetibela nd saas ferna ekdam garo huncha..isolation baseko around 6/7 din ma ma bktpur hospital gayera xray ra blood test garey nd tya report thikai cha vannu vayo mero yo symptoms sunesi Dr le Omodom, Azimin 500, cortilone 20 ausadi lagayad vitamin haru lekdinu vayo tespachi thikai vayo khe samaya tespachi aileazimin, cortilone ausadi haru chai dose pura vaisakyo ane feri 1/2 din dekhi testai huncha ghari gharai ta oxygen nai navako jsto huncha raati acidreflux testai badeko cha ane teti bela oxymeter reading ne 88/89 pugcha other wise 94/95 hincha...so k vako hola nd k garda hola looking for suggestion please 🙏

Replies to question

Post Reply

and what about the antibiotic aile lirako linu ki k garnu doctor?

Answered on 21/5/21

fever chaina Doctor. Respiration ma chai garo huncha acid reflux badeko cha Oxygen nai navako feel huncha saas fernai garo type ko. mathi ko antibiotic khada chai relief huncha. what should i do doctor? should i continue or hajur le mention garek ausadi start garam? omidom ko replace ma nexprofast linu?

Answered on 21/5/21
Dr. Jagadish Thapa

Orthopaedics and Trauma Surgery, 5 Years of practice

hajurlai fever, shortness of breath cha ki nai?? cortilone ko gastritis badhaucha. So better to take Tab Nexprofast 40 ( esomeprazole) per oral twice a day for 5 days linu. and Tab Domstal ( domperidone) 1 tab tds for 5 dYs linu. dont have milk and milk products beluka last meal should be at least 1.5 hrs before sleep or lying down on bed.

Answered on 21/5/21

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤