Asked by Anonymous User

on 17/6/19

mero bachcha kher gako 20 din jati vyo .tara aile smma tallo pet dukhi rakhne ragat bagi rakhne vako xa sto kina vyeko hola. kehi jankari dinu vye aavari hune thiye.

Replies to question

Post Reply

एबोर्सन भएको केही दीनसम्म रगत जाने सामन्य भएपनी लामो समयसम्म रगत बगीरहेमा भने अन्य कुनै कारण छ कि भनेर खोज्नु जरुरी हुन्छ । एकपटक फेरि चिकित्सकलाई भेटेर भिडियो एक्स्रे गराउदा उचित होला। स्त्रीरोग विशेषज्ञसंग थप परामर्श लिन चाहानुहुन्छ भने यो लिन्कमा जानुहोला: https://www.hamrodoctor.com/service/obstetrics-and-gynecology

Answered on 18/6/19
Dr. Sumit Bidari

Gynaecologist and Obstetrician

Dear user, Bachcha khera gayeko kehi din samma ragat janu normal pani huna sakchcha. Ragat ko matra bistarai bistarai kam hudai janu parchcha. Yedi kunai pani bela kam hudai gayeko ragat ko matra feri badhi huna thalema, athawa, pet dukhi rakhe ma, wa jwaro ayema turunta Gynaecologist lai dekhauda besh hunchcha. Bachcha khera gaye pachchi athawa normal pregnancy ma pani, bachcha wa saal ko kehi bhag purna rup ma patheghar bata naniskiyema yesto huna sakchcha. Tapai ko Gynaecologist le euta Ultrasound scan garera tapai ko patheghar safa bhaye nabhayeko hernu hunechcha. Tyas bahek, bachcha khera gayeko 6 hapta pachchi tapaiko ra tapaiko shriman ko kehi lab testharu gari bachcha khera gayeko karan haru patta lagauna pani saknuhunchcha. Thap jigyasha bhayema nahichkai rakhnu hola. Thank you.

Answered on 18/6/19

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤