Asked by Anonymous User

on 30/8/20

sir/madam namaskar! mero age 32 years vayo.maile alcohol khane garxu .ahile LFT test gareko fatty liver,SGOT level -39 u/l,SGPT level-75.u/l,total bilirubin 0.8,direct bilirubin 0.2,total albumin 4.7,Total protein-7.5& ALP 106 u/l xa.kahile kahi mero right side ko kokha dukxa.yo mero liver cirrocis ko stage ta hoina? please suggest me.

Replies to question

Post Reply

Hello sir. Tapai tala ko link ma click garera doctor sanga online consult garnu hola, https://www.hamrodoctor.com/doctor/dr-pratap-sagar-tiwari

Answered on 13/9/20

Dear concern, please responce my quaries.thank you

Answered on 31/8/20

Doctor, fatty liver second stage bhaneko kati khatara ko abastha ho?yesbata liver cirrosis hune chance kati hunxa? yesbata bachna k k garnu parxa? fatty liver second stage bhaneko liver cirrosis ta hoina? plz clear gardinu hola.thank you.

Answered on 31/8/20

waiting for your responce

Answered on 31/8/20

Doctor, fatty liver 2nd stage bhaneko liver cirrhosis ho?

Answered on 31/8/20

सामान्यतया स्वस्था अवस्थामा त रक्सी खाने सल्लाह दिन मिल्दैन भने हजुरको त्यसैको कारणले कलेजोमा समस्या देखिएको छ! सकेसम्म रक्सी सेवन नगर्नु नै हजुरको लागि उत्तम हुन्छा! बोसो नभएको मासु सेवन गर्न सक्नुहुन्छ! शारीरिक व्यायाम गरेर तौल बढी छ भने घटाउने कोसिस गर्नुहोला!

Answered on 31/8/20

waiting sir/Madam, please responce ASAP.

Answered on 30/8/20

Dear doctor, fatty liver 2nd stage ko period ma kahile kahi 1-2 month ma limited soft drink wine/beer and meat khana milxa ki mildaina pls suggest me.

Answered on 30/8/20

Doctor, maile boiled meat kahile kahi khana malxa ki mildaina?

Answered on 30/8/20

अब रक्सी नखाने, चिल्लो कम खाने र तौल केही घटाउनुहोला । एकैदीनमा निको हुने हैन । पहिले जस्तो नै नभएनी केही राम्रो हुन्छ ।

Answered on 30/8/20

Dear Doctor, waiting for your kind responce

Answered on 30/8/20

mero weight 70 kg xa.malai ulcer pani xa.medicine clarith-500,himox-500,zepox,karedep 25,neovit,pancuri-40 khane garya xu 1 week vayo.alcohal khana chhodi sake khana pani sada khanxu.yoso garda mero liver fully recover hunxa Dr saheb?

Answered on 30/8/20

कुन औसधी खाइरहनुभएको छ भनेर भन्नुभएन! रक्सी सेवनको कारणले fatty liver भएको हो! रक्सी सेवन नगर्नुहोला! तौल बढी छ भने बिस्तारै घटाउनुहोला! कैलेकाही पित्त थैलीको पथ्थरीको कारण पनि दुख्ने हुन सक्छ! कोखा दुखिरहने भयो भने अपरेसन गर्नपर्ने पनि हुन सक्छ!

Answered on 30/8/20

waiting for your responce

Answered on 30/8/20

कुन औसधी खाइरहनुभेको छ? तौल बढी छ भने घटाउने कोसिस गर्नुहोला! चिल्लो खानेकुरा कम खानुहोला! रक्सी सेवन नगर्नुहोला!

Answered on 30/8/20

video x-rey pani gareko xu.Gall bladder ma 15 mm ko stone xa.fatty liver Gr ll dekhako xa.yo medicine le kam garxa ki gardaina?

Answered on 30/8/20

Liver cirrhosis एकपटक भिडियो एक्स रे गरेपछि यकिन गर्न सकिन्छा! तपाइको रिपोर्ट त्यस्तो नराम्रो छैन! खासै आत्तिन पर्दैन! स्थिति राम्रो भएपछी एकपटक भिडियो एक्स रे गराउनुहोला!

Answered on 30/8/20

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤