Asked by Anonymous User

on 3/8/20

Doctor namastee mero mama lai one year back acute pancreatitis vako tyo uhako 6 month jati kehi pani vayana ani uhale feri alcohol yak din garenxn feri tyo din dekhi yak mahina ko period ma epigastrict pain hudai x ani malya uhalai ktm ko OM hospitalma lageko basai gareko ct scan Endoscopy colonscopy histopathology pani gareko sabai normal hunx amylase lipase test garda normal aaux but one month back amylae lipase high aatyo.10 din jati hospitalma enroll hunu vo ani sancho vo feri epigastric pain repete vo ani malya Kohalpur medical college ma lagya karib five day admit hunu vo ani amylase lipase pani test vo normal ani endoscopy pani normal feri sir day before yesterday Dhangadhi ko mayametro hospital ma admit hunu vax doctor haru lya exact rog dignost garna saknu vako xaina ani uha DM and HTN ko patient pani hunuhunx so sir aba chai k garnu parla plz give suitable suggest.

Replies to question

Post Reply

एकपटक सबै रिपोर्ट र विरामीको अवस्था नहेरी के भएको भने र यकिन सबै त भन्न सकिन्न! एकपटक भेना भएको अस्पतालकै चिकित्सकसंग राम्रोसंग सल्लाह गरेर जनाकारी लिनु उचित हुन्छ!

Answered on 4/8/20

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤