Asked by Anonymous User ,26 years

on 2/8/20

Jaba scoty/bike ma hawa le xunx dherai lamo adha ek ghbta travel ma Ani kei amilo khane kura like achar kagati alikati matra basi kura baira ko khana khayo vne Anwar akha pura sunnine bed bta uthnai garo parne. Weakness hune ekdm ghati halka basne Lightheaded ness ani nausea hunx.. is it allergy or what?? Najik ko medical ma gayo hawa ma.. pressure low vaera ho vndai vitamin dinx.. niko hudiaan testo le.. Suntala kagati kismis literally anything j ma citrus or chiso or travel ma hawa vayo vne.. i feel thia for long.. Yei vauraxa aile ek hapta bta.. since i ate axhar dahi travelled long in bike.. What shall i do for this allergy or ... ?? Any medicine ? Anwar sunnera eye has becime sensitive to light ..diuso hudai gaesi balla face normal husai janx 12 1 bjesi matra

Replies to question

Post Reply

एलर्जीले पनि यस्तो हुन त सक्छ! तर के हो भनेर यकिन नै गरेर भन्न एकपटक अस्पतालमा सबै जाच र परिक्षण गरेर हेरेपछि मात्र भन्न सकिन्छ! स्थिति अलिक ठिक भएपछी एकपटक अस्पताल गएर परिक्षण गराउनुहोला! ऐलेको लागि सकेसम्म जे कुराले समस्या बल्झाउछ त्यो कुरा सेवन नगर्नुहोला!

Answered on 3/8/20

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤

Recently answered health questions

Your Health and Privacy Matters

Asked by Anonymous User

17 hours, 22 minutes ago

white patch’s in baby body

Asked by Anonymous User

17 hours, 22 minutes ago

white patch’s in baby body