Asked by Buddhi Lal Chaudhary ,53 years

on 8/11/19

Dr. Sab Namaskar. Mero debre hatko budhi aula alikati chyapida maile medical tape rakheko thiye. 2 din paxi tape upkaye. Ghau niko vayo tar side ma bimira jasto aayo r chilaun thalyo nail (nung) le chilauda bimira (sano bubble) bat kehi safa pani jasto authyo. Maile ekdin surf le luga dhuda tyo chilaune r bimira arko bichako aulama dekhiyo. Tyo bimira haru aula ko tuppa ko side ma badhdai gayo. Medical shop bat dad vaner Clotramazole malam lagaye. Malam lagauda sabai skin upkyo. Jhan naramro dekhiyo r ghau jasto vayo. Paxi arko medical ma test garaye. Fungal negative dekhiyo. Teha Enderm-GM malam, anti allergen tablets r ghau sukaun antibiotic liye. meat r fish nakhanus vanyo yesle allergy garaux. Kehi din khain tar Tihar ma tin din nai khaye. Suruma tyo malam le skin ko ghau niko vayeko dekhiyo tar paxi feri puranai abasthama aayo. Aula ko side ma bimira aun xoden. 5 days ko Antibiotic pani sakiyo. aula ko Ghau bat kahile thorai ragat pani aux. Ahlle right hand ko finger ma pani suru vayeko x. Please advise me

Replies to question

Post Reply

प्रश्नको लागि धन्यवाद । तपाइको घाउ कस्तो रहेछ नहेरी यकिन भन्न सकिन्न । एकपटक फेरि नजिकैको अस्पतालमा गएर देखाउनुहोला । साथै घाउ सफा राख्नुहोला । हाम्रोडक्टर मार्फत छाला रोग विशेषज्ञसंग फोटो खिचेर पठाएर अनलाइन परामर्श पनि गर्न सक्नुहुन्छ । त्यसको लागि यो लिन्कमा जानुहोला: https://www.hamrodoctor.com/service/dermatology

Answered on 11/11/19

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤