Asked by you tuber ,26 years

on 21/3/19

I have a problem of heartburn and bloating in stomach sInce 3 years... bich bich ma ausadi khada thik vako tara feri tension line time ma nakhane vaera yo samasya barambar aune vairaxa aile smma.. endoscopy ma normal xa sab.. tara jaile rati 6 bje tira sutiraxau bela chhatI polxa ..ani jaile ekdam chado chado vok lagx ekdm xito xito.. pressure jaile low hunx jati manage gareni.. sugar test gare sugar pani xaena.. ajjaI chillo piron khada t jhan rati ekdm chhatI polx.. suruma preescribed ausadi navetera traicaine vnne ausadi khaye kam garena tspaxi digiene vne ausadi khairathe ekdm sada khaana khae bloating ra chat I polna ni ko vairathyo tara 4 din jati 9 bje samma class strart clg vkole feri chat I polna thaline ra fulina suru vayo ani arko digiene khadae the typhoid vaex tei typhoid ko dabai le hoki antacid dher vara ho napacheko disa auna thalo 3 din jati aile thikai x tara baira khaja ani ghr ma ni tamatar pyaj normal tel ma pakako tarkari khaja khaera hoki antacid khana xodera ho badeko x problm paila jastai pet gujung jung garx pet fulx ..rati chati polx acid ajjai kam vaxaena jsto tetro antacid khaeni.. disa pani kaile kalo kaile whitish yellow hunx .. wakka vaiske k khanu kuntil doctor lai dekhau

Replies to question

Post Reply

Ani amilo matlab kagati khana milx ki nai

Answered on 21/3/19

Thankyour. .. ani kitanu test patan hospital ma matra x vnne suneko xu.... aru ma ni xa ki???? Ani ekdm vok lagne ra pressure jaile low hune barema ni vndinus na

Answered on 21/3/19

तपाइँको समस्या सुन्दा जटिल खालको ग्यास्ट्राइटिस जस्तो छ । मुख्यत ग्यास्ट्राइटिसलाई मुख बार्ने नै हो। चिल्लो पिरो अमिलो कम खाने, पानी प्रशस्त खाने र भोको पेट नबस्ने । साह्रै अफ्ट्यारो भयो केही गर्दा नि ठिक भएन भने कस्तो खालको ग्यास्ट्राइटिस छ, अल्सर भैसकेको छ कि भनेर एकपटक इन्डोस्कोपी गरेर हेर्न र किटानुको जाँच गर्न सकिन्छ । त्यसको लागि नजिकैको अस्पतालमा पेट रोग विशेषज्ञसंग सल्लाह लिन सक्नुहुनेछ। धन्यवाद ।

Answered on 21/3/19

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤