Browse new version of Hamro Doctor news.hamrodoctor.com
NEWS: – राष्ट्रिय स्वास्थ्य बीमा कार्यक्रम लागू भएका जिल्लाहरुका प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्रमा विभिन्न स्वास्थ्य उपकरणहरु पठाइएको छ । – त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा स्थापित अन्तर्राष्ट्रियस्तरको ‘हेल्थ डेक्स’ मर्मत भए पनि क्यामरा जडान नहुँदा सञ्चालनमा ढिलाई । – परोपकार प्रसूति तथा स्त्रीरोग अस्पतालमा अब सिटी स्क्यान सेवा सुरु हुने भएको छ । – शेरबहादुर देउवा नेतृत्वको वर्तमान सरकारमा स्वास्थ्यमन्त्रीका रुपमा माओवादी नेता गिरिराजमणि पोखरेल आउने भएका छन् । – उपत्यकामा यसवर्ष तीन जनामा हैजाको जिवाणु फेला परेको छ, तीनै जना ललितपुरका रहेका छन् । <<>><<>>
Deurali_Janta_Pharmaceutical-ad

Anticold

Medicines under Anticold

# Generic Name Brand Name Dosage Form Pharmaceutical
1 Paracetamol 500mg + Phenylephrine HCl 7.5mg + Chlorpheniramine maleate 4mg ACC Tablet Ohm Pharmaceuticals Laboratories Pvt. Ltd (OPL)
2 Paracetamol 500mg + Triprolidine Hcl 5mg + Phenylephrine Hcl 10mg ACTIVE -P Tablet Alive Pharmaceutical Pvt. Ltd.
3 Paracetamol 500mg + Chlorpheniramine Maleate 4mg + Phenylephrine Hcl 10mg COLDACHE N TAB Tablet Manoj Pharmaceutical Works
4 Paracetamol 500mg + Chlorpheniramine Maleate 4mg + Phenylephrine Hcl 10mg COLDAREST Tablet S.R. Drug Laboratories Pvt. Ltd
5 Pseudoephedrine HCl 30mg + Paracetamol 500mg + Chlorpheniramine Maleate 2mg/ 5ml COLDARIN SYRUP Syrup Mark Formulationas Pvt. Ltd.
6 Paracetamol + Phenylpropanolamine HCL + Chlorpheniramine Maleate COLDCHEM Tablet Chemidrug Industries Pvt. Ltd.
7 Paracetamol + Phenylpropanolamine HCL + Chlorpheniramine Maleate COLDCHEM Syp Syrup Chemidrug Industries Pvt. Ltd.
8 Pseudoephedrine HCl 30mg + Chlorpheniramine Maleate 2 mg/5 ml COLDIN Syrup Deurali- Janta Pharmaceuticals Pvt. Ltd.
9 Paracetamol 125mg + Chlorpheniramine Maleate 1mg + Pseudoephedrine HCl 15mg /5ml COLDIN -P Syrup Deurali- Janta Pharmaceuticals Pvt. Ltd.
10 Paracetamol 500 mg + Chlorpheniramine Maleate 4mg + Pseudoephedrine HCl 60mg COLDIN TABLET Tablet Deurali- Janta Pharmaceuticals Pvt. Ltd.
11 Pseudoephedrine HCl 30mg + Paracetamol 500mg + Chlorpheniramine Maleate 2mg/ 5ml COLDIN- LITE Tablet Deurali- Janta Pharmaceuticals Pvt. Ltd.
12 Paracetamol 500mg + Chlorpheniramine Maleate 4mg COLTAB Tablet Everest Pharmaceutical Ltd.
13 Phenylephrine HCl 10mg + Pheniramine Maleate 7.5mg + Paracetamol 500mg GOFLU Tablets Vijayadeep Laboratories Ltd.
14 Chlorpheniramine Maleate 1mg; Pseudoephedrine 15mg & Paracetamol 125mg per 5ml LEMOLATE P Syrup Florid Pharmaceuticals Pvt. Ltd.
15 Dextromethorphan 15mg + Phenylephrine 5mg + Chlorpheniramine Maleate 2mg/ 5ml MARKUF Syrup Mark Formulationas Pvt. Ltd.
16 Pseudoepherine HCl + Bromhexin HCl + CPM PULMARIN Syrup Time Pharmaceuticals Pvt. Ltd.
17 Paracetamol 500mg + Triprolidine Hcl 2.5mg + Phenylephrine Hcl 10mg RECOLD Tablet Quest Pharmaceuticals Pvt.Ltd.
18 Phenylephrine HCl 10mg + Pheniramine Maleate 7.5mg + Paracetamol 500mg RHINEX Tablet Simca Laboratories. Pvt. Ltd.
19 Paracetamol 500mg + Chlorpheniramine Maleate 4mg + Phenylephrine Hcl 10mg RINZ Omnica Laboratories Pvt. Ltd.
20 Paracetamol 500mg + Chlorpheniramine Maleate 4mg + Phenylephrine Hcl 10mg RUGANIL Tablet Taurus Pharma Pvt. Ltd.
Disclaimer: You must not rely on the medicine information on our website as an alternative to medical advice from your doctor or other professional healthcare provider. It is solely dedicated to doctors and other health professionals for reference only.
Scroll to Top