Asked by Pawan Regmi

on 15/8/21

Mero mami lai covid positive vako 4 din vayo suru ma mami le 3,4 din agadi bata ekdam dherai khoknu hunthyo purai andra sarkini garera tespaxi , PCR test gareko din nai hospital varna garni vanda doctor le oxygen normal thiyo ani joro ni thiyean tedaile home isolation ma rhakhnu vanyao . Ani ghar aesi deuso ko bela mami ko oxgyen 90 ma jaryo ani khoki pani ekdam vayo mailr ani turuntai najik ko Government hospital , Bharatpur Government Hospital ma lagera varna gare with Covid positive PCR report tespaxi ( maile mention garna birse mathi mami lastai kamjor pani hunu vathyo) hospital ma khoki kam lagxa ani oxygen level maintain garna oxygen mask pani lagiyo voli palta mami lai 103.8 ko joro aayo medication haru sap garai rathem , joro ko aausadi pani khairhaknu vathyo "CODOPAR" vanni (spelling mistake hola estai something thiyo) ani joro sancho na vaesi maile mero MAMA lai doctor lai vannu na vanera vane ani mama le doctor lai vannu vo doctor le "Remdesivir" 3 dose garnu parxa vannu vo also mero mami ko chest kp xray pani garaisaknu vathyo chest ko right side derai kharab xa ni vannu vathyo doctor le ani Remdesivi chadko 1 din ma 2 dose dinu vo tespaxi joro aena voli palta last dose no dinu vo joro ajai axaina tara last dose deko din chai mami lai feri khoki lagyo agillo din vanda halka badi ani mami ko oxygen level pani 85 xa without oxygen mask , oxygen mask lagyo vane rati 97-98 hunxa tyo oxygen ko quantity level ho ki hunxa ni tyo chai 4-6 ma hunthyo , ani deuso chai purai full garnu parthyo ra oxygen level 95 hunthyo .Malai lastai dar lagiraxa , CTscan gareko report yo message ko voli palta aauxa vanera vannu vaxa nurse haru le . Malai ekdamai dar lagya xa mero mami ko condition k kassto xa vanera bujna man kagyo ani online ma consultant khojdai gaesi you website ma aaipuge. Tapiale yo message padnu vayo vane please makai sayog gari dinu . Ctscan ani Xray haru chaema ma photo khichera tapailai email gardinxu. Ani mero mami le covid positive dekhnu vanda 1 week agadi Government le provide gareko Johnson and Johnson vanni vaccine ni lagaunu vathyo. Yo tala patti ko keep me secret ma click vaexa , jukera hatauna ni milena . Mero naam chai Pawan Regmi ho Email : [email protected] Thank you. Please reach me If you read this message as fast as possible.

Replies to question

Post Reply

https://www.hamrodoctor.com/service/corona1 You may click the link and fill up the form in order to consult online for free!

Answered on 15/8/21
Dr. Sumedha Paudel

Medical officer, 2 Years of practice

You can have free consultation regarding COVID 19 by clicking on COVID online consultation so that we can communicate in better way and see the reports. अस्पतालमा भर्ना हुनुभएको छ भने त्याहा पक्कै पनि राम्रो उपचार भइरहेको छ। विरामीको यथार्थ अवस्था त त्यहिको चिकित्सकलाई सोध्दा राम्रोसँग थाहा हुन्छ । धेरै नआत्तिनु होला। रीपोर्टहरु देखाएर केही थप परामर्श र बुझ्न चाहानुहुन्छ भने यहाँ consult now गरेर private consultation मा आउनुहोला।

Answered on 15/8/21

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤